Dizayn

 Bizler sizlere hem çok özel hem de çok başarılı bir yöntem ve saç simülasyonu alanında en iyi uzmanlar ile hizmet vermekte ve bu yolda ilerlemekteyiz.

 

Saç hattı dizaynı yaratılırken en önemli aşama saç ön hat bölümüdür ve genellikle kaşların genişliğine bağlı olarak 3-4 parmak yukarısı olarak belirlenir. Yaratılışımız gereği, her birimiz farklıyızdır ve bu da görünümümüze yansır. Bu nedenle, kişiye özel saç hattı, danışanlarımızın kendi beğenileri, tarzları doğrultusunda dizayn edilir.

Her birimiz tabiatımız gereği farklıyızdır ve bu bizim dış görünümümüze de yansır. Bu nedenle, her bir danışanımız için kişiye özel “saç hattı”nı kendilerinin tarz ve istekleri doğrultusunda planlamaktayız. Saç ön hattı dizaynında ilk adım başlama noktası ya da merkezi noktanın tespit edilmesidir. Bu noktanın hesaplanması için danışanın burun ölçüsünü referans alırız. Uzman kişi tarafından bu nokta bazı ölçümlerle belirlendikten sonra saç ön hattı çizilebilir.

 

 

 

Belirgin olmayan fakat daha çok ayrı kalmış alanlar için uygulanabilir. Çok belirgin olmadığından dolayı az yoğunluğa ve renge sahiptir. Doğal ve narin bir görünüm sağlanır.

 

Renk seviyesi ve yoğunluğu biraz güçlü olan yarı belirgin hatlar. Bu hatlar genellikle hafif koyu saç ve cilt tipinde daha uygundur.

 

Çok yüksek seviyede yoğunluk getiren tamamen belirli hatlardır. Bu tarz hatlar, modern görünümü tercih eden danışanlar için uygundur.

Saç ön hattı her bir danışan için özeldir. Kendilerinin tarzına, seçimlerine, yaş, cilt tipi, renk tonu ve olacak değişimi isteme durumları dikkate alınarak uyarlanır. Çok çeşitli tiplerde saç ön hattı dizaynları yaratılabilir. (Keskin, yumuşak, güçlü, daha az yoğun, daha yoğun gibi.) Bu danışanın cilt rengine ve yüz çehresine bağlı olarak belirlenir.

 

 

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al