Traşlanmış Saç Efekti

TRAŞLANMIŞ SAÇ EFEKTİ NEDİR VE NASIL YAPILIR


Tıraşlanmış saç efekti , saçlı deride sanki yeni traş olunmuş ilüzyonu yaratmayı hedefleyen bir renklendirme (pigmentasyon) işlemidir.

Erkek ya da kadın olsun çeşitli etmenlerle saçın yoğun olarak kaybedildiği ve açıldığı alanlara sanki 3 numara traş yapılmış efekti verilmesi sanatıdır.

Bu işlem için geliştirilmiş boyalar, iğneler ve mutlaka işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Tıraşlanmış saç efekti ya da ilizyonu yaratmak için kafa derisinde boyama ve iğneleme tekniklerini iyi bilen ,deneyimli ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından yapılmalııdır.

Bu işlem ilk uygulanmaya başlandığın da daha çok yabancı müşterilerimiz tarafından tercih edilirken , şu anda yaygın bir şekilde yurt içi müşterilerimiz tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır.

Saç ekimi yaptıran kişilerin de eksik kalan alanlarını tamamlamak için de kullanılır.Tıraşlanmış saç efekti tekniğini yaptıran pek çok ünlü oyuncu ve sanatçı mevcuttur.

 

 

 

 

image

Saç Ekimi Sonrası Destek Efektleri

Saç Ekimi Sonrası Destek Efektleri FUE Saç Ekimi Tekniği ve Saç Simülasyonu Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE), strip tekniğinde olduğu gibi…
image

Skar-Yara İzi Kapama

SKAR YARA VE YANIK İZLERİNİN KAPATILMASI  Trikopigmentasyon, ameliyat sonrası veya yanık/travma sonrası yara izlerinin düzeltilmesi ve kamufle edilmesi için başarılı…

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al