Yaygın Sorular

En son sorulacak   soru gibi geliyor, değil mi? Aslında kaç kişinin sorduğuna şaşıracaksınız. Cevap çok basit – rahat bir şeyler giyin. 3 saat veya daha fazla bir süre bir sandalyede oturacağınızı veya bir yatakta uzanacağınızı unutmayın, bu nedenle rahat şeyler giymeye çalışabililirsiniz.

Erkek olduğunuzu varsayarak,  teknisyeninizin tedaviye başlamadan önce saçınızı tıraş etmesi gerekecektir. Bu, seansınız başlamadan önce klinikte yapılır, bu nedenle saçınızı evde mi traş etmeyi ya da teknisyeninin klinikte yapmasına izin vermeyi tercih edip etmemek tamamen size kalmış.

Evet, istersen. Ağrı seviyeleri gerçekten o kadar da kötü değil, ancak biraz yardımla daha rahat hissedebilirsiniz. Parasetamol veya kodein bazlı herhangi bir ağrı kesici iyidir. İbuprofen gibi iltihap önleyici ağrı kesicilerin etkisi çok az olacaktır.

 

Lütfen unutmayın: İşleminiz sırasında kanamayı teşvik edeceğinden aspirin gibi kan inceltici ağrı kesiciler almayın. Halihazırda kanınızı incelten ilaçlar alıyorsanız, lütfen uygun bir tıp uzmanına danışın ve teknisyeninizi bilgilendirin. Bu, tedavi olamayacağınız anlamına gelmez, ancak farkında olmaları gerekir.

Gerekli durumlarda uygulayıcılar krem kullanabilmektedir.

Açık cevap hayır. İçki  alarak gelirseniz, işleminiz yapılmaz.

Evet. Sadece şapkanın bol olduğundan ve saç derinizi yakalayabilecek lifler içerdiğinden emin olun. Yünden yapılmış şapkalar iyi bir fikir değildir. Naylon bazlı bir bere veya beyzbol şapkası idealdir.

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al