Saç Ekimi Sonrası Destek Efektleri

Saç Ekimi Sonrası Destek Efektleri

FUE Saç Ekimi Tekniği ve Saç Simülasyonu

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE), strip tekniğinde olduğu gibi deriyi kesmeden saç ekimi için kullanılabilecek foliküler üniteler elde etmeyi amaçlayan bir tekniktir. Bu nakil tekniği, doğrudan kafa derisinden çıkarılacak olan foliküler ünitenin üst kısmı çevresinde küçük bir dairesel kesi oluşturmak için 1 mm’den daha küçük bir boyuta sahip punch adı verilen cerrahi bir alet kullanır.

 

Bu tekniğin ana avantajı, foliküler ünitelerin doğrudan kafa derisinden çıkarılmasıdır, bu da daha sonra insizyonların dikilmesine gerek olmadığı anlamına gelir.

 

Teknik iz bırakmaz; sadece folikülün alındığı bölgede 1-2 mm büyüklüğünde beyaz noktalar. Bunlar daha sonra trikopigmentasyon ile kolayca kamufle edilir.

 

Trikopigmentasyon, FUE saç ekiminin yanı sıra FUT (şerit) ekimlerinin sonucunu büyük ölçüde artırabilir.

 

Trikopigmentasyon ve FUE genellikle erkek ve kadın saç dökülmesine mükemmel bir çözüm üretmek için birleştirilir.

Trikopigmentasyonun geleneksel kafa derisi mikropigmentasyonuna göre avantajı, özel pigmentin birkaç yıl içinde hiçbir kalıntı bırakmadan solacağı gerçeğidir. Basit bir bakım seansı, pigmentin istenmeyen renk değişiklikleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan sonucun taze görünmesini sağlayabilir. Yaşlandıkça, lazer tedavisine gerek kalmadan istersek pigmentin kaybolmasına izin verebiliriz. 

 

Dünya çapındaki saç ekimi endüstrisi, nihai saç simülasyonu çözümünü sağlamak için cerrahi sonuçları iyileştirmek için trikopigmentasyonu değerli bir tedavi olarak kabul etmiştir.

 

Zamanla, giderek daha fazla FUE cerrahı, yoğunluğun görünümünü artırmak için ideal bir iltifat olarak trikopigmentasyonu benimsedi.

Yıllar içinde gelişen  trikopigmentasyon sistemi, bu sistemin yüksek kalitesini destekleyen dünya çapındaki en iyi nakil cerrahlarının çoğu tarafından kullanılmaktadır.

 

 

image

Yoğunlaşmış Saç Simülasyonu Efekti

Yoğunluk Etkisi Yoğunluk etkisi, daha uzun saçlarda bile iyi bir kapatıcılık elde edilmesini sağlar. Şeffaflığı azaltır ve optik saç yoğunluğunu arttırır. Ttrikopigmentasyon seanslarından sonra daha…
image

Uzun Saç Simülasyonu Efekti

UZUN SAÇ EFEKTİ KİMLER İÇİN UYGUNDUR? Uzun saçlarda Trikopigmentasyon tedavisi yapılabilir mi? Henüz tıraş olmaya istekli değilim ve sanırım uzun süre de yapmayacağım. Bu arada…

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al