Yoğunlaşmış Saç Simülasyonu Efekti

Yoğunluk Etkisi

Yoğunluk etkisi, daha uzun saçlarda bile iyi bir kapatıcılık elde edilmesini sağlar. Şeffaflığı azaltır ve optik saç yoğunluğunu arttırır. Ttrikopigmentasyon seanslarından sonra daha kalın ve dolgun görünüyor.

Yoğunluk Etkisi, ancak tedavi edilecek bölgedeki saç miktarı yeterliyse ve doğal bir görünüm elde etmek için saçın geri kalanına göre doğru uzunlukta ise kullanılabilir. Tedavi edilecek alan ile saçlı alan arasındaki fark çok büyük olduğunda sonuç doğal görünmeyecektir. Bu durumda müşteriye traşlanmış saç efektini  seçmesini tavsiye ederiz.

Yoğunluk Etkisi süreci, genellikle 2 ardışık seans (tedavinin 1. ve 2. günü) ve 30 gün sonra bir rötuş seansı olmak üzere birkaç seans gerektirir.

 

 

image

Uzun Saç Simülasyonu Efekti

UZUN SAÇ EFEKTİ KİMLER İÇİN UYGUNDUR? Uzun saçlarda Trikopigmentasyon tedavisi yapılabilir mi? Henüz tıraş olmaya istekli değilim ve sanırım uzun süre de yapmayacağım. Bu arada…
image

Traşlanmış Saç Efekti

TRAŞLANMIŞ SAÇ EFEKTİ NEDİR VE NASIL YAPILIR Tıraşlanmış saç efekti , saçlı deride sanki yeni traş olunmuş ilüzyonu yaratmayı hedefleyen bir renklendirme (pigmentasyon) işlemidir. Erkek…

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al