Neden Saç Simülasyonu

NEDEN SAÇ SİMÜLASYONU?

Saç derisi mikropigmentasyonu, kafa derisine yakın kesilen saç köklerini taklit eden noktalı bir desen dövmesi uygulayan bir prosedürdür. Nispeten yeni bir teknik olarak, kafa derisi mikropigmentasyonu, başlangıçta belirtilen saç dökülmesi koşullarından kaynaklanan kozmetik sorunları büyük ölçüde çözebilir.

 

Dövme endüstrisi, milenyumun ilk on yılının son iki yılından bu yana, kafa derisi mikropigmentasyonunu, kafa derisi ve saç sorunlarının üstesinden gelmek için giderek daha fazla sosyal olarak kabul edilebilir bir saç dökülmesi çözümü haline getiren kültürel bir gelişme geçirdi.

 

 

Saç derisi pigmentasyonunun amacı, doğal saç köklerinizi çoğaltırken aynı zamanda inceltme bölümlerine yoğunluk katmak ve güçlendirmektir.

image

Saç Biyolojisi

SAÇIN BİYOLOJİSİ Saç biyolojisi - ömür boyu süren bir hikaye Saç kökleri hamileliğin üçüncü ayında gelişmeye başlar. Bir çocuk doğduğunda, kafasında ortalama olarak 100.000 saç…
image

Saç Kayıpları ve Nedenleri

Hem erkeklerde hem de kadınlarda saç dökülmesinin en yaygın nedeni, erkek tipi kellik veya kadın tipi kellik olarak da adlandırılan androgenetik alopesidir. Androjenik alopesi kalıtsal…

Saç Simülasyonu ve kampanyalar hakkında bilgi edinin

Call Now ButtonRandevu Al